501059102 info@ezotelefon.pl

KONSULTACJE

Konsultacje miesięczne i trzymiesięczne
Jesteś tutaj: Strona główna | Tarot | Konsultacje

Zadzwoń, aby poznać swoją przyszłość

Jeśli masz do nas pytania przed wykonaniem telefonu to zapraszamy do kontakt mailowego. W przypadku nagłych sytuacji i zajętej linii także prosimy o informację przez e-mail: info@ezotelefon.pl

Kliknij, aby zadzwonić: 501059102

ŚPIJ SPOKOJNIEJ

Konsultacje okresowe

Trwały kontakt z wróżbitą jest często poszukiwaną przez wiele osób, metodą porady w walce z własnym przeznaczeniem. Wspólnie znajdziemy rozwiązanie twojego problemu i poradzimy sobie z nim. Grunt to odpowiednio przeprowadzona współpraca. Od niej wiele zależy.

Konsultacje trzymiesięczne

Trwały kontakt z wróżbitą jest często poszukiwaną przez wiele osób, metodą porady w walce z własnym przeznaczeniem. Takie miesięczne konsultacje sprawiają, że przez cały miesiąc do twojej dyspozycji będzie wróżbita z którym będziesz mógł lub mogła porozmawiać. Dzięki temu oraz wykorzystaniu kart tarota, run etc. wróżbita będzie w stanie pomóc ci w rozwiązaniu długofalowych problemów. Wspólnie znajdziemy rozwiązanie twojego problemu i poradzimy sobie z nim. Grunt to odpowiednio przeprowadzona współpraca. Od niej wiele zależy.

Wróżba trzymiesięczna

Jedną z ciekawszych form przepowiedni jest tak zwana wróżba trzymiesięczna. Ta długofalowa wróżba  przedstawia niebezpieczeństwa, wpływy, możliwości i rady na każdy z trzech kolejnych miesięcy. Osoba, która zdecyduje się na skorzystanie z tego typu pomocy, będzie otrzymywać na początku każdego miesiąca, obszerną przepowiednie z kart Tarota. Nie tylko opiszą one to czego możesz oczekiwać w najbliższym czasie, ale również doradzą co powinieneś lub powinnaś zrobić żeby uzyskać jak najlepszy rezultat. Dlatego też warto skorzystać z takiej wróżby.