501059102 info@ezotelefon.pl

KARTY ANIELSKIE

Poznaj swojego Anioła
Jesteś tutaj: Strona główna | Tarot | Karty Anielskie

Zadzwoń, aby poznać swoją przyszłość

Jeśli masz do nas pytania przed wykonaniem telefonu to zapraszamy do kontakt mailowego. W przypadku nagłych sytuacji i zajętej linii także prosimy o informację przez e-mail: info@ezotelefon.pl

Kliknij, aby zadzwonić: 501059102

KARTY ANIELSKIE

Charakterystyka
Anioły są częścią naszego codziennego życia, są z nami zawsze i wszędzie. Dzięki Anielskim kartom możemy odczytać wskazówki dotyczące dowolnej perspektywy czasowej w naszym życiu, może to być tydzień, miesiąc, rok.

  • Wskazują nam źródło naszego stanu emocjonalnego,
  • Pozwalają zobaczyć jak zmienić stosunek do siebie,
  • Ukazują Twoje relacje z najbliższymi,
  • Wskazują jak odnaleźć wewnętrzną radość,
  • Jak uzdrowić miłość,
  • Jak otworzyć się na uzdrowienie,
  • Wskażą kierunek Twoich działań i starań,
  • Ostrzegą Cię przed złymi decyzjami

Karty Anielskie są dla tych, którzy sami chcą sobie pomóc. Każdy z nas podąża swoją własną drogą. Jedni idą przez życie szeroką autostradą a drudzy leśną dróżką. Przychodzimy na świat po coś, mamy Tu coś do zrobienia, misję   do wykonania. Może właśnie Ty jesteś chirurgiem, aby uratować Marysi nogę, może to właśnie Ty jesteś nauczycielem, aby Antek poszedł właściwą drogą, może właśnie Ty jesteś ekspedientką, która zamiast piwa poda Adamowi dobre słowo lub jesteś tym człowiekiem , od którego mało zależy a jednak tak wiele. To właśnie dla tych, którzy chcą żyć świadomie i chcą mieć wpływ na własne życie, iść szeroką autostradą są karty Anielskie. Nasza Droga staje się łatwiejsza, kiedy pojawiają się na niej wskazówki. Z tą intencją powstały układy kart anielskich odnoszące się do tych sfer naszego życia, które chcemy zmienić lub uzdrowić.

Opieka Aniołów

Aniołowie nie tylko mogą służyć ci poradą, ale również mogą otoczyć ciebie i twoich bliskich opieką. Odprawiając odpowiedni Rytuał Wróżbita poprosi trzy Anioły o wsparcie dla Ciebie i dla Twojej sprawy.  Jest to nie tylko forma zyskania opieki i kontaktu z aniołami, ale również co ważniejsze, modlitwy. Jeżeli martwimy się o naszych bliskich, to wtedy taka prośba o opiekę aniołów będzie naprawdę dobrym wyborem. Porozmawiaj z aniołami i dowiedz się, co chcą ci powiedzieć. Warto będzie ich posłuchać.

Mój Anioł

Aniołowie, to nasze połączenie między światem realnym, a niebem i Bogiem. Warto więc byłoby się dowiedzieć, który anioł odpowiada za opiekę nad nami. Wróżbici i wróżki są w stanie bez problemu określić, który z aniołów jest naszym przyjacielem. Wtedy będziecie mogli zadać mu pytanie. Swojego anioła możecie spytać praktycznie o wszystko, co chcecie wiedzieć. Pamiętajcie jednak, że aniołowie są waszymi przyjaciółmi, a nie sługami. Nie powinniście ich przemęczać. Korzystajcie z ich pomocy w pokorny sposób, a daleko zajdziecie.

Wyrocznia Aniołów

Anioły – siły niebiańskie, są armią Boga, obroną przeciwko złu. Istnieją od początku świata. Chronią człowieka i czuwają nad nim oraz otaczają Łaską Bożą. Pismo Święte mówi o Cherubinach, Serafinach, Aniołach, Archaniołach , Tronach, Władzach. Istnieje wiele Anielskich bytów a każdy z nich ma własne zadania z woli Boga. Anioły i Cherubiny najczęściej chodzą wśród ludzi, niewidzialne lecz obecne, by dać nam pomoc, nadzieję oraz łaskę.

Kocham Anioły. Wiem że istnieją, bo sama tego doświadczyłam. Pomagają nam w trudnościach i potrzebach ale nie wiemy , jak właściwie i w odpowiedni sposób zwracać się do Nich o wsparcie. Obecności Anielskiej doświadczałam, kiedy życie rzucało mi wyzwania a zdrowie traciłam z dnia na dzień. To Anioły podnosiły mnie z upadków i towarzyszyły mi tak długo, aż znalazłam swoją Przystań i spokój. Tobie też pomogą, nauczę Cię jak być i żyć z Aniołami a przede wszystkim jak z Nimi rozmawiać i w jaki sposób prosić o wsparcie i pomoc. Każdy człowiek ma swojego osobistego Anioła Urodzeniowego. Wystarczy, że podasz mi swoją datę urodzin a poznasz swojego Opiekuna z imienia i z Jego przesłania dla Ciebie. Ten Anioł jest tylko dla Ciebie i tylko Tobą się opiekuje. Nauczę Cię jak zwracać się do naszych Opiekunów, bo wszyscy modlimy się do Anioła Stróża, ale nie wszyscy wiemy jak prosić, aby nas wysłuchano.

 

(Edyta)