501059102 info@ezotelefon.pl

RYTUAŁY i UROKI

Rytuały, klątwy, talizmany…
Jesteś tutaj: Strona główna | Rytuały i uroki

Zadzwoń, aby poznać swoją przyszłość

Jeśli masz do nas pytania przed wykonaniem telefonu to zapraszamy do kontakt mailowego. W przypadku nagłych sytuacji i zajętej linii także prosimy o informację przez e-mail: info@ezotelefon.pl

Kliknij, aby zadzwonić: 501059102

RYTUAŁY i UROKI

Co to jest?

Jednym z ciekawszych tematów powiązanych z szeroko pojętym wróżbiarstwem są rytuały i uroki. Jednak wiele osób boi się o tym rozmawiać. Myślą że uroki oraz rytuały są złe. Jednak wcale tak nie jest. Istnieje wiele rytuałów, których celem nadrzędnym jest nam pomóc. Może to być zaskoczeniem, aczkolwiek tak rzeczywiście jest. Aczkolwiek, nie można odmówić tego, że istnieją również rozmaite klątwy. Klątwy same w sobie rzeczywiście mogą być szkodliwe. Jednak są one niezwykle rzadko wykorzystywane. Co nie powinno być żadnym zaskoczeniem biorąc pod uwagę fakt, że mogą one kogoś skrzywdzić. Pamiętajcie, że rytuał to nie złota rybka, która spełnia życzenia. Potrzebna tu jest cierpliwość. Gdy popędzasz czas – niczego nie przyspieszysz, a nałykasz się goryczy zawodu. A utrata wiary, może sprawić że rytuał nie uzyska odpowiedniej mocy. Warto abyście mieli ten szczegół na uwadze, zanim zdecydujecie się na skorzystanie z jakiegokolwiek rytuału.

Talizman runiczny

Runy to jeden z najstarszych i najciekawszych aspektów magii, którego źródeł możemy szukać między innymi w Skandynawskim folklorze. W końcu nordowie używali run, które posiadają ogromną moc. Talizman Runiczny to bardzo potężne narzędzie, które może pomóc na wiele różnych sposobów. Talizman skomponowany jest z trzech Amuletów Runicznych, które wpływają na jeden z wybranych przez nas aspektów życia. Talizman najlepiej ukierunkować na elementy naszego życia w których potrzebujemy pomocy. Przykładowo będzie on w stanie ochronić nas przed chociażby, problemami finansowymi.

Runiczny rytuał ochronny

Jak już było wspomniane wcześniej runy to jeden z najstarszych i najciekawszych aspektów magii, którego źródeł możemy szukać między innymi w Skandynawskim folklorze. Poza talizmanami runicznymi, można jeszcze skorzystać z runicznego rytuału ochronnego. Rytuał ochronny będzie w stanie nas zabezpieczyć przed różnymi problemami. Podobnie zresztą jak talizman. Taki runiczny rytuał ochronny pomoże wam w naprawdę wielu problemach. Przykładowo zabezpieczy Wasze życie uczuciowe.

Klątwa

Klątwa to temat zdecydowanie, trudny do poruszenia. Boimy się ich, całkiem słusznie zresztą. Jednak warto byłoby je najpierw poznać, prawda? Dzięki temu będziecie wiedzieć z czym macie do czynienia. Klątwa polega na tym, iż ktoś, kto źle nam życzy lub osoba profesjonalnie się tym zajmująca wynajęta przez tego kogoś, wypowiada rytualną formułę, która precyzuje rodzaj klątwy, długość jej trwania i sferę życia, do której się ona odnosi. Wyraźnie chcę zaznaczyć, że nie chodzi tu o nieświadomie wypowiedziane słowa tu: „żeby cię cholera wzięła”, „niech cię diabli”, „żebyś ręce i nogi połamał” itp. Oczywiście, to też jest agresja energetyczna, ale jej działanie jest znacznie słabsze niż klątwy. Należy ona do grupy złych życzeń. W każdym razie, klątwę łatwo jest rzucić. Jednakże równie łatwo jest ją zdjąć.

Rytuał wspomagający

Pierwszym z ciekawych rytuałów, wartych opisania jest tak zwany rytuał wspomagający. Są one odprawiane w konkretnej intencji po to aby pomóc w pozytywnym zakończeniu danego działania. Można go wykorzystać na przykład do pomocy na egzaminie czy do udzielenia wsparcia przedsiębiorstwu. Zawsze lepiej, aby Los był po Twojej stronie! Aczkolwiek to od Was zależy czy osiągnięcie sukces czy też nie. My jedynie możemy wam pomóc. Z całego serca trzymamy za Was kciuki w każdym, podejmowanym przez Was przedsięwzięciu. Wierzymy w Was!

Rytuał ERZULIE

Jednym z interesujących rytuałów związanych z wróżbiarstwem jest tak zwany rytuał Erzulie. Rytuał magii Voodoo Erzulie na wzbudzenie silnych uczuć miłości w wybranku. Jeśli znamy wybranka lub chcemy rzucić urok miłosny na tego który jest obiektem naszych zainteresowań. Rytuał ten stosuje się również na wzbudzenie uczuć miłości i pożądania oraz oczarowania w partnerze który jest nam znany i jesteśmy z nim w układzie ale jego miłość słabnie. Dzięki działaniu rytuału Erzulie, będziecie w stanie naprawić Wasz związek. Dlatego warto byłoby z niego skorzystać. Zwłaszcza, że to stara i niezwykle potężna forma magii.

Rytuał oczyszczający

Czasem jest tak, że ktoś rzuci na naszą rodzinę zły urok czy wywoła nieprzychylny wpływ, który może zagrozić naszym działaniom. Takie uroki mogą na przykład sprawić, że nie osiągniemy sukcesu w życiu zawodowym bądź miłosnym. Ciężko jest wykryć taką klątwę i jeszcze ciężej jest sobie z nią poradzić. Na szczęście wróżki i wróżbici posiadają tak zwany rytuał oczyszczający. Dzięki niemu, pozbędziecie się każdej klątwy. Niezależnie od tego jak długo męczyła twoją familię. Rytuał oczyszczający niweluje wszystkie wpływy magiczne, które na Was spoczywają. Zrzuć więc z siebie i ze swojej rodziny jarzmo cierpienia, wywołanego klątwą.

Rytuał OCHRONNY

Rytuał ochronny jest jednym z podstawowych rytuałów z jakim możecie zetknąć się w wróżbiarstwie. Jak sama nazwa wskazuje, nadrzędnym celem rytuału ochronnego jest zabezpieczenie nas przed klątwami, złorzeczeniem etc. Załóżmy, że czujesz się zagrożony i coś spędza ci sen z powiek. Być może nadszedł czas, żeby zwrócić uwagę na swoje bezpieczeństwo. Jeżeli tak jest, rytuałem, o którym powinieneś pomyśleć, jest rytuał ochronny. Odpowiednio przeprowadzony, będzie w stanie zabezpieczyć Was przed wieloma problemami.

Rytuał NA PIENIĄDZE

Faktem jest że pieniądze szczęścia nie dają. Jednak z pewnością się przydają. Bo w sumie lepiej jest płakać w lamborghini niż w Passacie TDI, prawda? Wracając jednak do tematu. Istnieją pewne rytuały, które pomogą wam w zdobyciu pieniędzy. Rytuał ten gwarantuje okresową pomyślność we wszystkich aspektach materialnych. Nie tylko wspierając w przedsięwzięciach i pracy, ale także chroniąc przed wydarzeniami, które mogłyby uszkodzić nasz budżet. Przykładem może być chociażby uszkodzenie samochodu. Po wykonaniu rytuału na pieniądze, raczej niemożliwe jest żeby do tego doszło.

Rytuał spętania dusz

Jeden z ciekawszych i najtrudniejszych rytuałów w wróżbiarstwie. Jest to bardzo potężny ezoteryczny zabieg, którego celem jest zbliżenie, a ostatecznie zespolenie ze sobą dwóch dusz w taki sposób, że do końca życia ich przeznaczenia będą się wzajemnie przecinać. Osoby te zaczną czuć między sobą szczególną więź. Można je porównać na przykład do więzi między bliźniakami. Pamiętajcie o tym, że taki rytuał jest permanentny i niemożliwy do ściągnięcia. Dlatego też musicie się zastanowić czy na pewno tego chcecie.

Rytuał miłosny

Rytuał miłosny to potężny zabieg magiczny, który ma na celu zbliżenie do siebie dwóch dusz tak, aby obie poczuły do siebie podobne uczucia. Pamiętajcie o jednej zasadniczej rzeczy. Mianowicie rytuał nie może zmusić nikogo do działania wbrew jego własnej woli bądź przekonań. Innymi słowy, jeżeli osoba nic do ciebie nie czuła wcześniej, to rytuał nie sprawi magicznie, że wpadnie ona w zachwyt twoją osobą. Pamiętajcie, że rytuał ten niesie za sobą pewne konsekwencje, które wpłyną na wasze życie uczuciowe. Musicie być absolutnie pewni, że tego chcecie. Dopiero wtedy zdecydujcie się na taki rytuał.

Rytuał NA MIŁOŚĆ

Niewątpliwie ciekawym rytuałem jest rytuał na miłość. W końcu miłość, to jedno z najpiękniejszych uczuć jakim można obdarzyć drugą osobę. Miłość, to również potężna magia. Nie należy jej lekceważyć. Rytuał na miłość pozwala odmienić ten los, ściągając bliżej do nas osoby, z którymi faktycznie mogłoby połączyć nas prawdziwe uczucie. Jednak sam w sobie nie gwarantuje miłości. Daje nam jedynie możliwość na jej znalezienie i przyciąga ją do nas. Dzięki czemu będzie nam łatwiej zdobyć miłość. Pamiętajcie o tym, zanim się zdecydujecie.

Rytuał NA WIERNOŚĆ

Wierność w związku to jedna z najważniejszych rzeczy. Jednak często jest ona również bardzo trudna do osiągnięcia. Na szczęście istnieje tak zwany rytuał na wierność. Powoduje on pełne oddanie się i skupienie partnera i partnerki na osobie, która inicjuje Rytuał. Wielokrotnie mówiono o tym, że rytuał ten jest na tyle potężny iż pomaga nawet w często tragicznych sytuacjach. Dlatego może to być dla Was ostatnia deska ratunku. Kto wie, może warto byłoby spróbować? W końcu co ci szkodzi. A rytuał z pewnością pomoże uratować twój związek.

Rytuał NA SZCZĘŚCIE

Jak możemy definiować szczęście? Cóż każda osoba posiada zupełnie inną definicję szczęścia. W końcu dla każdego z nas inne rzeczy są ważne. Istnieje jednak pewien, uniwersalny rytuał który każdemu przyniesie odrobinę szczęścia. Sam rytuał wywodzi się bezpośrednio z białej magii. Rytuał na szczęście powoduje, że okoliczności i niezależne czynniki, z którymi bądź co bądź na co dzień się stykamy będą nam bardziej przychylne. Na pierwszy rzut oka możecie nawet nie zauważyć, że coś się zmieniło. Jednak z czasem odkryjecie że los wam sprzyja.