501059102 info@ezotelefon.pl

POMIESZCZENIA

Oczyszczanie pomieszczeń z bytów i złej energii
Jesteś tutaj: Strona główna | Oczyszczanie pomieszczeń

Zadzwoń, aby poznać swoją przyszłość

Jeśli masz do nas pytania przed wykonaniem telefonu to zapraszamy do kontakt mailowego. W przypadku nagłych sytuacji i zajętej linii także prosimy o informację przez e-mail: info@ezotelefon.pl

Kliknij, aby zadzwonić: 501059102

OCZYSZCZANIE

Pomieszczeń

Złe uroki bądź zły wpływ może dotknąć nie tylko osoby, ale również danego pomieszczenia bądź budynku. Nie działa to oczywiście tak jak przedstawiają to chociażby na filmach o duchach. Aczkolwiek istnieją pomieszczenia z których już od progu bije zła aura. Może ona mieć wpływ na przykład na twoje życie zawodowe. Na początku będzie wam na pewno trudno dostrzec, że coś jest nie tak. Z czasem jednak zauważycie, że coś jest nie tak. Zwłaszcza kiedy odkryjecie, że opuszczenie danego miejsca sprawia, że nagle problemy odchodzą jak ręką odjął. Wtedy będziecie mieli dowód na to, że coś jest nie tak z danym pomieszczeniem bądź budynkiem. Warto zastanowić się w takiej sytuacji nad skorzystaniem z rytuału oczyszczenia pomieszczeń. Dzięki niemu pozbędziecie się złej prezencji i aury. Jak wykryć, że macie do czynienia z przeklętym pomieszczeniem? Musicie zwrócić uwagę na to czy:

  • spotkało cie w ostatnim czasie dużo negatywnych sytuacji;
  • masz złą passę;
  • odczuwasz nieuzasadnione osłabienie ciała;
  • dopadają cie stany lękowe, ospałość, depresja, złość

Oczywiście objawy te niekoniecznie są równoznaczne z przeklętym pomieszczeniem. Aczkolwiek mogą wyraźnie to sugerować, dlatego jeżeli będziecie mieli do czynienia z jednym lub z większą ilością wyżej wymienionych objawów, to wtedy warto sprawdzić czy pomieszczenie nie jest przeklęte.

Negatywne energie maja zwyczaj zbierania się w naszych pomieszczeniach mieszkalnych, a to wpływa destrukcyjnie na nasze życie. Zatem warto jest przeprowadzać rytuał oczyszczania domu regularnie (raz w tygodniu zaraz po sprzątnięciu mieszkania). Po tym magicznym zabiegu zarówno domownicy i goście odczują zauważalną różnicę podczas przebywania w pomieszczeniach jak i w ogólnym samopoczuciu na co dzień. Rytuał oczyszczenia pomieszczenia nie jest długi. Nie jest również trudny. Dlatego już po paru chwilach wszystko powinno wrócić do normy. Zastanówcie się więc mocno nad tym czy nie byłoby dobrym pomysłem skorzystać z takiego rytuału oczyszczania pomieszczenia. Na pewno poczujecie olbrzymie zmiany w Waszym życiu.