501059102 info@ezotelefon.pl

EGZORCYZMY

wykonywanie profesjonalnie egzorcyzmów

Jesteś tutaj: Strona główna | Egzorcyzmy

Zadzwoń, aby poznać swoją przyszłość

Jeśli masz do nas pytania przed wykonaniem telefonu to zapraszamy do kontakt mailowego. W przypadku nagłych sytuacji i zajętej linii także prosimy o informację przez e-mail: info@ezotelefon.pl

Kliknij, aby zadzwonić: 501059102

EGZORCYZMY

Ludzi

Egzorcyzmy, to niezwykle trudne do wykonania zadanie. Dlatego osoby, które nie orientują sie jak powinny wyglądać egzorcyzmy, nie powinny podejmować się tego samodzielnie. Celem egzorcyzmów jest wypędzanie duchów z ciał osób żyjących. Niektórzy mówią też o egzorcyzmowaniu demonów i nawet samego Szatana. Oczywiście historie z Szatanem etc. można uznać, za katolickie bajki, jednak same opętania są czymś całkowicie realnym. Opętanie należy uznać za fakt. Jest bowiem zbyt wiele przypadków, kiedy to życie i zachowanie pewnych ludzi nagle zmieniało się tak, jakby to jakaś obca istota zaczynała mieć nad nimi władzę. Bywają też przypadki nawiedzeń okresowych, bądź nawracających co jakiś czas.

Skuteczność egzorcyzmów też należy uznać za dowiedzioną. Nie tylko świadectwa Nowego Testamentu mówią o nich. Egzorcyzmy stosowano prawie w każdej kulturze, gdzie zauważano, iż człowiek może paść ofiarą istot astralnych, bądź, jak je zwano, duchów. Egzorcyzmy należy więc traktować poważnie i skorzystać z pomocy profesjonalistów.